AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

EvaTr Chat

Get your own Chat Box! Go Large!
Anahtar-kelime
Günün Resmi

En son konular
» üstündeki hakkında ne düşünüyorsun?
Evanescence FanTR - Portalli Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:23 am tarafından bloody saints

» Şuan Aklından geçeni yaz...
Evanescence FanTR - Portalli Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:22 am tarafından bloody saints

» işte bda bn oluyorum ~sweet_sacrifice~
Evanescence FanTR - Portalli Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:10 am tarafından bloody saints

» Sohbet Etme.
Evanescence FanTR - Portalli Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:02 am tarafından bloody saints

» Ben ......yım
Evanescence FanTR - Portalli Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 2:16 pm tarafından amylee'ci

» th özentileri
Evanescence FanTR - Portalli Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 2:13 pm tarafından amylee'ci

» Konu HakkınDa!!
Evanescence FanTR - Portalli Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 8:59 pm tarafından ~evaneScence~

» Grammy awards 2008 öngösterim
Evanescence FanTR - Portalli Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 7:20 pm tarafından ~evaneScence~

» Grammy awards 2008 öngösterim
Evanescence FanTR - Portalli Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 7:20 pm tarafından ~evaneScence~

my ımmortal dedikodusu anamm koptum puhah=D
Evanescence FanTR - Portalli Icon_minitimePaz Ekim 28, 2007 5:47 pm tarafından RockAmRing!!!
arkadaşım internette evayla ilgili bişeyle bulunca bana linki atar gene öyle yaptı my ımmortal vardı e haliyle yorumları okudum ve böyle bir yorumla karşılaştım koptum öldüm bittim

kızın biri duvara bu şarkının sözlerini yazmıs
sonrada evde parti vermek istemiş annesi heyt diyince öldürmüşş annesini (saırsam böle bişeydi neyse ) polisler şarkının sözlerinden kızı satanist die ilan etmişler …

[ Okuma komple ]
Yorum: 0
MTV Latin America ÖdüllerinDE ENİ İYİ ULUSLARARASI ROCK ödül
Evanescence FanTR - Portalli Icon_minitimePaz Ekim 28, 2007 5:46 pm tarafından RockAmRing!!!
Evanescence Mtv Los Premios Ödüllerinde En iyi uluslararası rock kategorisinde bütün adaylar arasından sıyrılıp ödülü kaptı! Bunun için oy veren tüm arkadaşlara teşekkürler ayrıca Evanescence TEBRİKLER!!!

Yorum: 0
Good enough TV'de
Evanescence FanTR - Portalli Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 4:32 pm tarafından EmrEvanescence
Evanescence FanTR - Portalli 272754 arkadaşlar good enough video diğer ülkelerde yayınlanmış fakat daha ülkemize gelmedi,gelmesinede çok azz kaldıı.. Very Happy

kliple ilgili yorumlarınızı alalımm...

ve buda video linki izlemeyenler içinn... Smile

https://www.youtube.com/watch?v=2M8a_ca_ULM

en iyi göstereneni bldm rengi spr net

[ Okuma komple ]
Yorum: 6
Arkadaşlar VMA da oyumuzu evanescencea verelim
Evanescence FanTR - Portalli Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 4:27 pm tarafından ~evaneScence~
www.mtvema.com

oy ver bölümüne tıklayın.orda dallar var dallar birçoğundada evanescence var .oylarınızı bekliyoruz Very Happy

Yorum: 12
Evanescence-Good Enough ve Harry Potter Melez Prens
Evanescence FanTR - Portalli Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 2:59 pm tarafından ~evaneScence~

arkadaşlar son alınan bilgilere göre Evanescence-good enough Harry potter

melez prens te soundrack mış.bn çok sefindim habere cheers

Hdi Eva fanları herkes sinemaya(tabi film gelince Evanescence FanTR - Portalli 272754 )

[ Okuma komple ]
Yorum: 6
Amy Lee Evlendi!
Evanescence FanTR - Portalli Icon_minitimePaz Ağus. 19, 2007 5:47 pm tarafından ~evaneScence~
AMY LEE EVLENDi

Evanescence FanTR - Portalli Normal_04

Aylar önce Amy Lee?nin sevgilisi aynı zamanda terapisti Josh?la nişanlandığını duyurmuştuk. Michell Amy Lee?nin evlendiğini ilk EvanescenceWebsite.com?da duyurdu. Mutluluklar dileriz.

John'un eşi Shelly, Amy 'nin babasından aldığı …

[ Okuma komple ]
Yorum: 10
Tarihte Bugün
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Evanescence'in En İyi Videosu Hangisi?
 a)Evanescence-Bring Me To Life
 b)Evanescence-Going Under
 c)Evanescence-My Immortal
 d)Evanescence-Everybody's Fool
 e)Evanescence-CMWYS
 f)Evanescence-Lithium
 g)Evanescence-Sweet Sacrifice
 h)Evanescence-Good Enough
Sonuçları Gör
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 4:36 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 271 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Siren

Kullanıcılarımız toplam 3131 mesaj attılar bunda 454 konu
Navigation
 Portal
 Ana Sayfa
 Üye Listesi
 SSS
 Arama